Pakalpojumi SUŅU SKOLĀ

Kucēnu un suņu skola!

Suņu skolas nodarbības notiek  Valmieras pagasta Valmiermuižā, Birzītes ielā-  svētdienās.  Vienas nodarbības cena 10,- EUR. Sīkāka informācija un pieteikšanās zvanot t.Nr.26456558. Nākot uz nodarbību kucēnam/sunim obligāti jābūt vakcinētam, čipētam, reģistrētam. Uz nodarbībām var nākt tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Uz nodarbību līdzi jābūt: gardumiem, parastai pavadiņai 2-2,5 garai (izvelkamais fleksis neder), mantiņai, sedziņai, maisiņiem, lai satīrītu aiz suņa. Pirmajā reizē obligāti jāuzrāda suņa pase.

Kucēnam/sunim obligāti jābūt vakcinētam.

VIDZEMĒ, Suņu-kucēnu skolā  "Gudrās ķepas" suņu saimniekiem tiek sniegtas konsultācijas par suņu apmācību un socializēšanu un kopā ar saimnieku tiek veikta suņu apmācība.  Nodarbībās piedalās saimnieks ar suni, bet uz nodarbību līdzi var nākt arī pārējie ģimenes locekļi. Vēlams konsultēties ar suņu apmācības/paklausības instruktoru/kinologu uzreiz pēc kucēna iegādes, lai nebūtu jālabo uzvedības problēmas, bet uzreiz jau iemācītu vēlamo uzvedību.

Pamata paklausība

Kucēni un pieaugušie suņi tiek apmācīti izpildīt ikdienā nepieciešamās komandas, sadarboties ar saimnieku.

Pēdu un priekšmetu meklēšana

Iespējama apmācība- cilvēka atstātu pēdu, kā arī priekšmetu meklēšanā.